Реєстрація на сайті career.gov.ua та подача документів

Реєстрація на сайті career.gov.ua та подача документів

Питання та відповіді

Ви можете зареєсруватися та створити власний профіль на сайті Нової державної служби
Для участі у конкурсі на зайняття посади державної служби категорії «А» відповідна інформація надається лише в електронному вигляді та відправляється онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.

Вам потрібно перевіряти статус Ваших документів у власному кабінеті, де раніши Ви зареєструвалися та чекати дзвінка чи повідомлення від НАДС.

Такий статус означає, що документи, які Ви направили — погоджені та не потребують доопрацювань. Наступний Ваш крок — проходження тестування.
Такий статус означає, що документи, які Ви направили -потребують доопрацювань. Наступний Ваш крок — Вам потрібно звернутися до НАДС та доопрацювати документи.
Так, це можливо! Номер телефону спеціаліста, який розглядає саме Ваші документи, Ви можете знайти на сайті під вакансією на яку Ви подавали документи.
Ні, не вимагається. На момент подання інформації для участі у конкурсі достатньо зазначити в резюме реквізити документів про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою. Документи, які можуть це підтвердити : — атестат про середню освіту і додаток до нього, де є предмет «українська мова»; — диплом про вищу освіту і додаток до нього, де є предмет «українська мова»; — сертифікат.

Можливо, однак в резюме Ви маєте зазначити реквізити документа, який підтверджує інформацію про володіння державною мовою:

— найменування документу;

— орган, що видав документ;

— серія та реєстраційний номер документа.

Так, Ви маєте право подаватися за умови проходження процедури визнання іноземних документів про освіту (нострифікація). Нострифікація диплому відбувається в індивідуальному порядку. Вам потрібно звернутися до ДП «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, вул. Павловська, 26/41; тел.: (044) 486 20 43, (044) 486 25 43; на сайтах: www.enic.in.ua, www.naric.in.ua.

1.Заява;

2. засвідчені в установленому законодавством порядку копія та переклад українською мовою легалізованого іноземного документа про освіту та додаток до нього;

3. копії документів про попередню (середню, професійну або вищу) освіту за наявності;

4. копії документів, що засвідчують особу заявника.

Попередньо необхідна онлайн-реєстрація на сайті naric.in.ua. Після реєстрації документи необхідно подати особисто або надіслати кур’єром. Детальну інформацію щодо подачі документів для процедури визнання можна отримати в ДП «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, вул. Павловська, 26/41; тел.: (044) 486 20 43, (044) 486 25 43; на сайтах: www.enic.in.ua, www.naric.in.ua.

Ні, вам необхідно подати заповнене резюме встановленої форми будь-які інші документи, в тому числі резюме в довільній формі, Ви можете подати як додаткові документи.
Ні, не потрібно. Документи заповнюються в електронному вигляді, зберігаються у форматі pdf, прикріпляються через особистий кабінет і підписуються цифровим підписом, після чого відправляються в НАДС на розгляд. Докладніше Ви можете ознайомитися з цим в інструкції користувача, що є доступною в особистому кабінеті.
Так, дає право. Відповідно до Закону про вищу освіту в Україні в Розділі 15 Перехідні положення №2 вказано, що такий диплом прирівнюється до диплома магістра. Тобто Кандидат має право на подачу документів.
Оригінали документів потрібні після проходження конкурсу на державну службу.
Так, при подачі документу про освіту, потрібно подавати диплом та додаток до нього з оцінками.
В електронній формі даної заяви, Вам потрібно вказати лише прізвище ім’я та по-батькові та своїм власним підписом скріпити згоду на проведення такої перевірки. Додатково кріпити будь-які інші документи не потрібно.
Подані документи не розглядаються, якщо:
 

1. подання інформації відбулось в останній день строку після закінчення робочого часу;

2. документи були надіслані поштою після закінчення строку подання;

3. документи надіслані поштою протягом установленого строку подання та надходження до державного органу, але менше ніж за 3 робочі дні до дати проведення конкурсу.

Ключові слова для пошуку