Збір та підготовка документів

Збір та підготовка документів

Питання та відповіді

1. Заява про участь у конкурсі (заповнюється на сайті https://career.gov.ua/site/view-article?id=9);

2. Резюме встановленої форми (знаходиться на сайті https://career.gov.ua/site/view-article?id=9), в якому обов’язково зазначається така інформація:

2.1. Прізвище, ім’я, по-батькові Кандидата;

2.2. Реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

2.3. Підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

2.4. Підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (достатньо зазначити в резюме реквізити документів: атестат і додаток до нього, де є предмет «українська мова»; диплом про вищу освіту і додаток до нього, де є предмет «українська мова»; сертифікат зі знання української мови);

2.5. Відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах; 3. заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені Законом України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей (знаходиться на сайті https://career.gov.ua/site/view-article?id=9).

Виомги до Кандидата категорії «Б» наступні: — досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування; — досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, — ві льне володіння державною мовою; — диплом про освіту — магістр.
Ключові слова для пошуку